Przejdź do głównej zawartości
Spotkania
szukanie szukanie szukanie szukanie szukanie szukanie

@emilygoesplaces

Gra w koszykówkę Wizards

3 Dni w Prawdziwej Stolicy Sportu

Waszyngton DC to coś więcej niż stolica kraju: to także stolica sportu. Przygotowaliśmy trzydniowy plan podróży, który z pewnością sprawi, że staniesz się fanem naszego miasta!

Więcej do zobaczenia


Może Ci się spodobać..

Waszyngton DC to coś więcej niż stolica kraju: to także stolica sportu. Przygotowaliśmy trzydniowy plan podróży, który z pewnością sprawi, że staniesz się fanem naszego miasta!

Dzień 1

Rano

Aby rozpocząć przygodę ze sportem w DC, znajdź wycieczkę, która przyspieszy bicie serca! Są rowery i Wycieczka segwayem opcje, które poprowadzą Cię przez centrum miasta oraz przez pomniki i pomniki na National Mall. Te wycieczki prowadzone przez ekspertów oświetlą najbardziej kultowe miejsca w DC.

Popołudnie

Po zapoznaniu się z ukształtowaniem terenu i odwiedzeniu wszystkich pomników i pomników zrelaksuj się przy malowniczym posiłku na nabrzeżu w Nabrzeże. Pamiętaj, aby zabrać swoją grupę na targ rybny Maine Avenue, najdłuższy tego typu bieg w USA Restauracja Mi Vida pokryje Cię pysznymi daniami inspirowanymi kuchnią meksykańską. Po obiedzie skorzystaj z zajęć rekreacyjnych, takich jak spływy kajakowe lub paddleboarding.

Wieczór

Zbliż się do drużyn, dzięki którym DC jest prawdziwą stolicą sportu. Z naszego zdobycia Pucharu Stanleya Washington Capitals, naszym mistrzom WNBA, The Mystic Waszyngtonu, do naszego Mistrza Świata Washington Nationals, DC ma wszystko i ma wszystkie tytuły. Kiedy rezerwujesz bilety na mecz, skontaktuj się z obsługą stadionu i poproś o specjalne atrakcje, takie jak zwiedzanie stadionu za kulisami. Twoje posiłki mogą być często wliczone w cenę biletu. Stadiony, takie jak Nationals Park i Capitol One, oferują oferty obejmujące posiłki z biletami. Spójrz na tę stronę aby uzyskać wszystkie szczegóły dotyczące ich rozkładów jazdy i zakupu biletów.

Dzień 2

 

Ćwiczenia w Rock Creek Park — bezpłatne zajęcia na świeżym powietrzu w Waszyngtonie

Ćwiczenia w Rock Creek Park — bezpłatne zajęcia na świeżym powietrzu w Waszyngtonie

Rano

Rozpocznij dzień od wizyty w szeroko otwartych przestrzeniach Narodowego Arboretum w północno-wschodnim DC. Następnie skieruj się na północny zachód i wejdź do środka Rock Creek Park, duży miejski park narodowy dogodnie zlokalizowany w granicach miasta. Po wędrówce odwiedź Narodowe Zoo i odwiedź jedne z najbardziej egzotycznych zwierząt na świecie. Wybierz się w podróż na wyspę Theodore'a Roosevelta, mało znany naturalny klejnot położony bezpośrednio między Waszyngtonem a Wirginią. Jeśli odwiedzasz w weekend, dołącz do wycieczki safari po wyspie prowadzonej przez strażników parku narodowego, aby skierować ducha przygody.

Popołudnie

Po nabraniu apetytu znajdź miejsce na lunch Georgetown. Miejscowi kochają Filomena i Owoce morza Tony'ego i Joe'go. Gdy już się naładujesz, rozpocznij popołudnie na eksploracji. Odwiedź jedno z wielu muzeów Smithsonian Institution, które znajdują się wzdłuż National Mall, W tym Narodowe Muzeum Historii Ameryki, która posiada kolekcję sprzętu sportowego i rekreacyjnego. Tuż przy centrum handlowym w National Portrait Gallery, możesz obejrzeć wystawę Mistrzów, która przedstawia ikony sportu z przeszłości i teraźniejszości.

Wieczór

Przejdź do końca drugiego dnia z gra w golfa o zachodzie słońca. Wybierz jedno z trzech historycznych publicznych pól golfowych w DC: East Potomac Park, Langston lub Rock Creek Park. East Potomac oferuje również pole do minigolfa. Tuż za granicami miasta w National Harbor w stanie Maryland, Top wave pozwala zgromadzić się na wszystkich poziomach zaawansowania, aby grać w golfa i cieszyć się kolacją i napojami.

Dzień 3

Rano

Gdy obudzisz się przed ostatnim porankiem w Waszyngtonie, załóż buty do biegania! Poznaj trasy jednego z wielu wydarzenia specjalne które przyjeżdżają do Waszyngtonu przez cały rok. Jeśli Twoja podróż była zaplanowana wokół jednego z tych wydarzeń, poświęć poranek na ukończenie wyścigu. Do największych imprez należy m.in Maraton Korpusu Piechoty Morskiej; Rockandrollowy maraton; Kwitnąca Wiśnia 10 milOraz Przejażdżka rowerem DC. Zbuduj swój plan podróży wokół dowolnego z nich, aby wzbudzić niszowe zainteresowania niektórych klientów.

Popołudnie

Wybierz swoją drużynę i zaakceptuj następną misję: Zwiedzanie Międzynarodowe muzeum szpiegowskie. To nowe muzeum ma kilka pięter pełnych interaktywnych i edukacyjnych eksponatów. Skieruj swojego wewnętrznego szpiega i rywalizuj ze swoją grupą, aby zobaczyć, kto ma to, czego potrzeba, aby działać pod przykrywką. Zaplanuj dużo czasu na popołudnie na zwiedzanie stałych i rotacyjnych atrakcji wewnątrz budynku.

Wieczór

Nie brakuje nam rozrywek do wyboru na zakończenie Twojej podróży do Waszyngtonu. Skieruj swojego wewnętrznego profesjonalistę do gry w kręgle podczas jedzenia obiadu w restauracji Georgetown w prążki, gdzie możesz zamówić jedzenie i napoje bezpośrednio na swój tor! Możesz także udać się przez miasto do Bluszcz Miasto i odwiedź Kraken Axes, aby sprawdzić swoje umiejętności rzucania toporem. Jeśli bardziej interesuje Cię wirtualny świat gier, możesz być pewien, że również o Ciebie zadbamy. w Okolice ulicy U, Augment VR Arcade czeka, by ugościć Cię w Twoim własnym wirtualnym świecie gier wideo.

Więcej do zobaczenia


Może Ci się spodobać..